Maži (50g) maišiukai

Nauji didmaišiai
 

Naudoti didmaišiai
 

2017 08 28 ISO sertifikavimas

4BIG įdiegė LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 2200:2005 polipropileninių maišų ir didmaišių, skirtų maisto pramonei ir kitoms reikmėms, projektavimo, gamybos ir pardavimo sertifikatus.

2017 05 23 4BIG įsigijo įmonės „Lucrum“ didmaišių gamybos verslo dalį

UAB „Lucrum“ savo polipropileninės pakuotės gamybos verslo dalį pardavė įmonei 4BIG. Tame pačiame regione įsikūrusi bendrovė „Lucrum“ anksčiau taip pat siuvo didmaišius bei prekiavo audiniu, popieriniais maišeliais, polipropileno granulėmis. 4BIG įsigijo šios bendrovės didmaišių siuvimui skirtus įrengimus bei visiems darbuotojams pasiūlė tokiomis pat sąlygomis toliau siūti didmaišius įmonei 4BIG. „Lucrum“ toliau užsiims popierinių maišelių prekyba bei kitais verslais, o didmaišių gamybai skirti įrengimai bus pervežti į 4BIG patalpas. Visi „Lucrum“ įsipareigojimai lieka galioti.

2017 04 15 Didmaišių siunta iš Indijos

4BIG sandėlius pasiekė maišų siunta iš Indijos – trys jūriniai konteineriai didmaišių ir mažesnių maišų. Vienų tipų maišai populiaresni už kitus, todėl norint patenkinti klientų poreikį sezono metu populiariausi maišai buvo užsakyti jau pagaminti patikimų partnerių Indijoje, užtikrinančių aukštą gaminių kokybę. Užsakymas iš Indijos įmonei kainuoja apie penktadaliu pigiau, nei kainuotų pasiūti maišus čia, Lietuvoje. Užsakymo dėka savo klientams galime pasiūlyti geresnę kainą.  

2017 04 01 Nauja kirpimo ir siuvimo mašina

Naujasis bendrovę pasiekęs karpymo įrenginys gerokai paspartino maišų gamybą. Mašina kai kurio tipo maišams automatiškai užsiuva dugną, darbas vyksta greičiau. Naujasis įrenginys leidžia efektyviau gaminti ir kelis naujus maišų tipus – vadinamosios žvaigždės formos dugnu, taip pat „Q-bag“ tipo. Mažėja maišų gamybos savikaina. Karpymo mašina leidžia bendrovei pagaminti nuo 10000 iki 40000 maišų per dieną priklausomai nuo dydžio. 

2016 10 24 Nauja fleksografinės spaudos mašina

4big_didmaisiai_spaudos_irengimas_150

Fleksografinės spaudos mašina

4BIG įsigijo modernų spausdinimo įrenginį, galintį atspausti logotipus ir techninę informaciją ant abiejų maišo pusių iškart. Šiai stambiai mašinai reikia operatorių – todėl bendrovės kolektyvas išaugo bent trečdaliu ir tai dar ne pabaiga. Iki šiol darbuotojus tik iš Širvintų kvietusi bendrovė dabar naujų kolektyvo narių dairosi ir aplinkiniuose miesteliuose.

Ankstesnė spausdinimo mašina spausdindavo ant vienos maišo pusės, todėl norint nudažyti ir antrąją pusę darbuotojams tekdavo visus šiuos maišus surinkti ir grąžinti į pradžią  – kad jie būtų dar kartą perleisti per įrenginį. Senoji mašina pradėjo nebetenkinti nei savo greičiu, nei spaudos kokybe.

Didesnis gamybos greitis

Vien tai, kad maišo per įrenginį nereikia leisti du kartus gamybos spartą pagreitina dvigubai. O kadangi ir pati spaudos mašina yra greitesnė ir galingesnė, 4BIG šiuo metu gali atspausdinti informaciją ant 4 kartus didesnio kiekio maišų. Iš viso – nuo 15 000 iki 25 000 maišų per parą. Įsigijus sparčiau dirbančią mašiną atsirado galimybė dažyti maišus efektyviau ir sukurti didesnį produkcijos kiekį.

Ši mašina kainavo apie 100 tūkst. eurų. Padariusi tokią investiciją bendrovė ieško klientų ir užsienyje – pradėjusi didmaišius eksportuoti į Latviją ir Švediją, 4BIG ruošiasi bendradarbiauti su klientais iš Skandinavijos, Prancūzijos, Airijos. Didmaišiai sudaro apie 90 proc. šios bendrovės produkcijos, tačiau gaminami ir tentai derliui ar mėšlui agroūkiuose uždengti.

Naujai įsigyta spaudos mašina – viena geriausių rinkoje. Tačiau 4BIG toliau apsipirkinėja: netruks bendrovę pasieks įrenginys, kuris galės įvairiai karpyti polipropileno medžiagą ir netgi atlikti dalį siuvimo operacijų. Tai dar labiau paspartins gamybą, leis siųsti įvairesnius, įvairioms paskirtims tinkamus didmaišius.

Plačiau skaitykite