Produktai


Big bag didmaišiai – vienas ekonomiškiausių pakakvimo būdų skirtas dideliam produktų kiekiui fasouti, transportuoti ir sandėliuoti. Didmaišiai gaminami iš popipropileninio audinio, kuris gali būti pintas teisus arba pintas apskritas. Nuo produkto, kuris bus talpinamas didmaišyje priklauso didmaišio sandarumo tipas. Big bag didmaišiai gali būti su spauda ir etiketėmis, su arba be polieteleno įdėklo. Viršus gali būti atviras, su dangčiu ar įpylimo anga. Dugnas būna žvaigždės formos, kvadratinis (plokščias), „H“ formos arba su išpylimo vožtuvu. Tuščias didmaišis užima nedaug vietos, yra lengvas ir patogus krovimui ir kėlimui. Maišai gali būti naudojami pakartotinai arba perdirbti į minkštus plastikus. Didmaišius labai patogu sukrauti, todėl atpinga sandėliavimas. Visi AGRONOVUS gaminami didmaišiai atitinka 5:1 UN saugumo faktorių. Didmaišiai dažniausiai naudojai grūdams, trąšoms, daržovėms, pašarams, granulėms, biokurio, statybinėms atliekoms ar drabužiams pakuoti bei sandėliuoti. Kiti populiarūs produktai yra naudoti didmaišiai, polipropileniniai maišai talpinantys 50 kg ir įvarių matmenų tentai.

AGRONOVUS gamina ir prekiauja įvairių tipų ir dydžių polipropileniniais didmaišiais (big bag, FIBC). Didmaišiai talpina nuo 500 kg iki 2500 kg. 
Big bag produktai:

  • Big bag didmaišiai gali būti saugiai naudojami po to, kai jie buvo panaudoti vieną kartą specialios paskirties medžiagoms saugoti ar transportuoti. Didmaišių pernaudojimas taupo žaliavas, laiką ir pinigus palyginus su naujų maišų gamyba.
  • Polipropileniniai maišai naudojami produktų sandėliavimui. Maišai gali būti su patrauklios išvaizdos, su spauda. Saugant produktus dažnai reikalaujama, kad ant pakuotės butšų pateikta svarbiausia informacija apie sudėtį ir pan. AGRONOVUS gamina ir prekiauja polipropileniniais maišais puikiai tinkančiais gaminių pakavimui mažesniais kiekiais nei didmaišiuose. Polipropileniniai maišai gaminami pagal panašią technologiją kaip ir didmaišiai. Maišai naudojami šių produktų pakavimui: miltams, cukrui, trąšoms, grūdams, sėklmos, statybinėms medžaigomos, briketams, angliai, cementui ir pan.
  • Gaminame įvairių matmenų tentus iš laminuoto polipropileno audinio. Tentai yra nepralaidūs vandeniui ir UV spinduliams, labai atsparūs plyšimui, ilgaamžiški, todėl juos galima naudoti ištisus metus lauko sąlygomis.